يادگيري پي.اچ.پي (PHP) در سه سوت!

اگر هنوز PHP را نصب نكرده ايد، آن را از php.net دانلود و بر روي IIS يا به همراه Apache نصب كنيد. به دستورالعمل ها دقت كنيد. كار مشكلي نيست.
می توانید از اینجا هم کمک بگیرید.

:: PHP در سه سوت!
:. نگارش اول و نیم.

يا علي؛

/ 6 نظر / 11 بازدید
عبدالحمید جوکار

با سلام و با تشکر از مقاله زيبای شما ... راستش به نظر ميرسه دست به قلم شما بد نباشه! و حقيقتش ما تصميم داريم که در سايتIranPHP یه گروهی تشکیل بدیم و مقالات خوبی را برای سایت گرداوری کتیم ... حالا هر کی سوادشو داره خودش بنویسه و هر کی دوست داره ترجمه کنه .... اگر حاضری حتما با مت تماس بگیر! با تشکر

امیر

سلام من يک صفحه برای ثبت نام گذاشته ام و می خواهم که کسی که ثبت نام کرد مشخصات او به صورت يک html در ftp من ذخيره بشود بايد چه کار کنم می خواهمی هر کسی که ثبت نام کرد در يک html نام و مشخصات او در ftp من ذخيره بشود لطفل کمکم کنيد

صغرا !

اين دوست عزيزمون امير با اين پشتکاری که داره اگه ميروفت دنبال ياد گرفتن تا حالا ده تا صفحه ثبت نام هم خودش ساخته بود! الان بيشتر از يه ماهه که همين سوال رو ۱۰۰ دفعه در جاهای مختلف نوشته! هر جا ميری ميبينی آقا امير با اين سوال عجيب غريبش نشسته يه گوشه!

ح.م

این 3صوت "3صوت نوری است"یا صوت دیگری اختراع شده است که من خبر ندارم.

sara

لطفآ يكم به زبانه ساده تر توضيح بدين. زماني شما ميتونين به طوره عالي آموزش بدين كه مبتدي ترين آدم هم بتونه از آموزشتون سر در بياره و يه چيز ياد بگير. خواهش ميكنم براي ما هم كه مبتدي تر هستيم آسان تر آموزش بدين!!!!