پرشين بلاگر!

persianblogger.jpg

به سلامتي، مثل اينكه اتفاق هاي خوب و بدی! داره توي پرشيان بلاگ مي افته.
از این به بعد٬ دیگه می تونید یادداشت هاتون رو بنویسین٬ ولی بعدا روی بلاگتون بذارین. این یعنی فقط «فرستادن یادداشت» واگر بخواین مثل همیشه مطلبتون را داغ داغ بدین خدمت دوستان٬ میشه «فرستادن يادداشت و بازسازی وبلاگ».
مثل اینکه پرشین بلاگ داره برای بلاگ نویس های باکلاس! ٬ که احتمالا دستشون هم راحتتر تو جیبشون میره! سرویس pro (که هنوز تعیین هویت نشده اما نبايد كمتر از اين امكانات داشته باشه) راه میندازه.
وعده هايي هم دادن در مورد راه انداختن team blogging ٬ احتمالا وبلاگ نويسي گروهي در عین مستقل بودن شناسه های کاربری٬ و سر وسامان دادن به وضعيت آرشيوها ( از نوع پیشرفته اش)٬ که البته در حال بررسی و انجام! آن هستند.
این یعنی یک Blogger با امکانات فارسی! البته اگر فردا صدای بلاگر در نیاد که آقا٬ پرشین بلاگ سرقت ادبی! کرده و از این حرف ها.
دیگه بلاگ.اسپاتی ها هم می تونن بارو بندیلشون رو جمع کنن بیان همین جا٬ پیش خودمون.
مخصوصا که بچه ها اصرار دارن که سرعتشون چندین برابر شده و فقط تایید ما رو می خوان. و قول هم مي دن همچنان در مقابل هك شدن مقاومت كنن و گوش شيطون كر٬ هيچوقت down نشن، درصورتیکه همين الان بلاگر down شده بود (البته فقط براي نيم ساعت!). اینجوری بلاگر هم نمی تونه بگه تعداد کاربراش از یک میلیون! نفر گذشته.
حالا که کار به اینجاها کشیده، بد نیست که (خوبه که) مثل بلاگر٬ برای یک شناسه امکان ایجاد چندبلاگ را فراهم کنند. البته یک قابلیتی هست که نه بلاگر و نه پرشین بلاگ خودمان تا حالا به اون توجه نکردن! هر کی گفت چی؟
اما باید انصاف داشت و زحمت این مردان کامپیوتری (كه اولش میخواستن م.مکانیک بشن!) را ارج گذاشت و به توانایی های ایرانی احسنت گفت. دم پشتیبان نتکده گرم.
خوش و خرم باشند!

یا علی؛

/ 2 نظر / 13 بازدید
Unknown

سلام پرشين بلاگ بهتره اول بره بانک اطلاعاتيشو درست کنه چونکه برداشته همه ارشيو ها رو پاک کرده که سرعت سيستمش بياد بالا .. سيستم Pro بخوره تو سرش اول مشکلات جزئی رو حل کنه تا ببينيم چی ميشه ..

رضا

سلام تو كه اينقدر ترسويي كه ميترسي پاي نوشته ات را امضا كني بهتره اصلا نظر ندي!