توضيح برای يک خبر

iranembassy-africa.jpg

روز هشتم دیماه٬ در سایت آی.تی.ایران خبری آمده بود مبنی بر: درخواست سفارت ايران در آفريقاي جنوبي از وبلاگ نويسان و مديران سايت ها
براساس این خبر٬ مطلبی در این نتکده نوشته شد با عنوان: این فرصت را از دست ندهید که به اطلاع عزیزان سفارت هم رسید.
متن زیر ایمیلی است که به نتکده رسیده و شامل خبر کاملی است که ظاهرا برای آی.تی.ایران ارسال شده و بصورت بالا انعکاس یافته است.

::
با سلام خدمت شما دوست عزيز
در مورد خبري كه به صورت ناقص و بدون اطلاع ما در سايت ITiran ذكر شده بود٬ لازم دانستيم خبر كامل را براي شما ارسال كنيم تا در صورت تمايل شما در وبلاگتان قرار دهيد. هر چند ما طي نامه اي به سايت مذكور خبر كامل را برايشان ارسال كرديم ولي تا الان در سايت قرار نگرفته است. در اينجا از شما براي معرفي سايت پيشاپيش تشكر مي كنيم.
و اما توضيح:
----------------------------------------------
سايت سفارت جمهوري اسلامي ايران ـ آفريقاي جنوبي در راستاي اهداف اين سفارتخانه٬ ايجاد و رو به گسترش نهاد و كارش را به 2 زبان فارسي و انگليسي ادامه مي دهد.

بخش انگليسي: اين بخش براي انگليسي زبانان كه 99% آنان را افرادي غير ايراني تشكيل مي دهند، ايجاد و گسترش پيدا كرد.
در اين بخش به معرفي اين سفارتخانه در مرحله اول براي ايجاد زمينه ارتباطي بين مخاطبين و سفارتخانه و در بخش دوم به معرفي ايران در تمام زمينه ها در حد توانايي براي گسترش سرمايه گذاري هاي مختلف در ميهن عزيزمان و همچنين معرفي ايران در صنعت توريسم و ..... ايجاد شده و هدف بر ان است كه اين بخش روند گسترش خود را ادامه دهد .

بخش فارسي : اين بخش با چند هدف به فعاليت خود ادامه مي دهد.

۱. معرفي توانايي هاي كشور آفريقاي جنوبي براي ايرانيان به منظور دستيابي آسانتر به امكانات اين كشور بسيار پيشرفته صنعتي كه روزي از كشورهاي جهان اول دنيا بوده و حال هم يكي از قوي ترين كشورهاي دنيا در ضمينه هاي مختلف مي باشد - هر چند به خاطر تحريمهاي طولاني جهاني در دوران آپارتايد ، نام چنداني از اين كشور در جهان برده نشده است - قابل توجه اينكه اولين عمل قلب باز دنيا در آفريقاي جنوبي و از هر 5 پزشك متخصص آمريكايي يك نفر فارغ التحصيل دانشگاه ويتس آفريقاي جنوبي مي باشد و .....

۲. معرفي سفارت و افراد اين سفارتخانه براي آسان كردن ارتباط بين همه عزيزان با اعضاي اين مجموعه.

۳. با توجه به استقبال بسيار خوب ايرانيان درتمام دنيا از اين سايت بنابراين شد در بخش فارسي اين سايت به معرفي توانايي هاي ايران عزيز به همه ايرانيان خارج كشور بپردازيم در همين راستا بر آن شديم كه لينكستاني براي همه زمينه ها كه در ايران رو به رشد مي باشد ايجاد و به معرفي اين توانايي ها بپردازيم كه اولين لينكستان را بخش رايانه و انفورماتيك قرار داديم .
قابل توجه اينكه اين سايت با ركورد بيش از 000 30 بار صفحه بازديد در ماه آخر سال ميلادي از بيش از 34 كشور دنيا و 13 ايالت آمريكا و 3 ايالت كانادا و ...... توانسته ايرانيان زيادي را به سوي خود هدايت كند.
همچنين طي 5 روز اول سال نو ميلادي امار بازديد ها از 000 9 بازديد گذشته است.

تعدادي از كشورهاي موجود در ليست به شرح زير است :
ايران - آفريقاي جنوبي - امارات - هلند - آلمان - فرانسه - ژاپن - سوئد - لبنان - كويت - مالزي - اسپانيا - استراليا - چين - تانزانيا - چك - يونان - هنگ كنگ - عربستان - تركيه - هند - ايتاليا چين - اندونزي - بلاروس - تايلند - اتريش - مجارستان - اتيوپي - دانمارك - كامرون - نيوزلند - قطر و .....
و از ايالات : پنسيلوانيا - كلورادو - نوجرسي - كاليفرنيا واشنگتن - اهايو - ورجينيا - مينسوتا - نيويورك - New Hampshire - واشنگتن - تگزاس - ورمونت و ..... در امريكا و 3 ايالت كاندا
قابل ذكر است فقط 5 ماه از افتتاح اين سايت مي گذرد .

باز از همه دوستان كه ما را در گسترش اهدافمان ياري دهند٬ تشكر مي كنيم.
هدف ما سربلندي ميهن عزيزمان ايران است.

بخش رايانه و IT سفارت جمهوري اسلامي ايران - آفريقاي جنوبي
www.iranembassy-sa.org.za
Info@Iranembassy-sa.org.za
::

/ 0 نظر / 5 بازدید