از خدا پنهان نيست! از شما هم نباشد ...

:. مخزن الاسراری است اينجا: Temporary Internet Files.
اگر گذرتان به سایتی افتاد و در آن از یک فلاش٬ فایل صوتی یا موسیقی زمینه٬ عکس٬ جاوا اسکریپت و ... خوشتان آمد٬ حتما سری به این شاخه بزنید.

:. گفتم فلاش. اگر نمی دانید٬ بدانید که فلاشی را نخواهید دید مگر آنکه بر روی کامپیوتر شما قرار گرفته باشد. اگر از آن خوشتان آمد٬ آن را بردارید تا بعدا بگویم چگونه ریز ریزش! کنید.

:. در سايتی ديدم با گذاشتن يک خط دستور٬ تبليغات آن سايت را پرانده بود!

<div style="position:relative;top:-120;z-index:0;">

شاید بشود این بلا را بر سر موارد مشابه (البته نه در پرشین.بلاگ) هم آورد. نامردی!

:. اگر ویندوزدار هستید (از هر رقم)٬ برای حفظ سلامتی خودتان و پی.سی تان هم که شده٬ هر چند وقت یکبار ( یک ماه٬ هفته ای٬ روزی٬ حتی ساعتی!) به اينجا سر بزنيد و بطور رايگان! تازه های امنيتی٬ درايورها و ... ویندوز (بجز هزينه های خط اينترنت و تلفن و وقت و ... ) را دانلود کنيد.
.: توضیح: (این قسمت بعدا اضافه شده است)
فایلهایی که شما دانلود می کنید٬ بعد از نصب٬ پاک می شوند! پس اگر برای دستگاههای مشابه دیگری می خواهید همین کار را تکرار کنید٬ باید زود بجنبید و در هنگام نصب یک کپی از فایل های دانلود شده بگیرید. این فایل ها در شاخه WUTemp در یکی از درایو ها ذخیره خواهند شد.

.: درحاشیه: بالاخره امروز چند شنبه است؟
sooti1.jpg

يا علی؛

/ 5 نظر / 10 بازدید
+ + F A R S H A D P L U S + +

هر چند نوشته که " صندوق پستي نتکده خاليه " ولي مطالبتون چه عاليه ;-) خوشم اومد از مطالب تون و وبلاگ تون ... در مورد پروندن تبليغات ، هر مدل و هر روشي رو که بخوايد من بلدم !!! استفاده کردم +

saman

اديتور فارسی دوتاست http://ogiyanoos.tripod.com/

ميثم

نتوند جون؛ من کلي شرمنده شما هستم که هر روز به خونه محقر دانش سر ميزني! قربانت ميثم

ComputerWebLog

سلام دوست عزيز . در مورد سوالت بايد بگم که درست است که می تونيم در سايت ها از پورت ها هم استفاده کنيم ولی اين قضيه در هر سايتی صدق نمی کنه چون هر سايتی امکان استفاده مستقيم از پورت رو ممکن است که به ما نده و در ضمن در سايت ها شماره ی پورت هم فرق می کنه و بعضي از پورت ها بازند و بعضی از پورت ها بسته هستند و نبايد به آنها دسترسی داشت حتما دليلش را می دانی به خواطر مسائل امنيتی هر پورتی نبايد باز باشد . ولی باز هم برای کسب اطلاعات بيشتر می تونی به وبلاگ علی هکر سری بزنی . موفق باشی .

نتوند نتكده دار

رضا جان! فرض براين است که پورت های مورد نظر باز هستند. علت مشکل من ديواره آتش آی.اس.پی بود. از اين لحاظ!