http://weblog.netkadeh.net  , info at netkadeh dot org 

  

.: بسم‌الله  

شايد آخرين حرف...
خدایا! از آنچه کرده‌ام، اجر نمی‌خواهم و به خاطر فداکاری‌های خود بر تو فخر نمی‌فروشم، آنچه داشته‌ام تو داده‌ای و آنچه کرده‌ام، تو میسر نمودی.
همه استعدادهای من، همه قدرتهای من، همه وجود من، زاده اراده توست. من از خود چیزی ندارم که ارائه‌دهم، از خود کاری نکرده‌ام که پاداشی بخواهم.
خدايا! هنگامي که غرش رعدآساي من در بحبوحه طوفان حوادث محو می‌شد و به کسی نمی‌رسيد، هنگامی که فرياد استغاثه من در میان فحش‌ها و تهمت‌ها و دروغ‌ها ناپدید می‌شد... تو ای خدای من، ناله ضعیف مرا می‌شنيدی و بر قلب خفته‌ام نور می‌تافتی و به استغاثه من لبیک می‌گفتی.
تو ای خدای من، در مواقع خطر مرا تنها نگذاشتی. تو در تنهایی، انيس شبهای تار من شدی. تو در ظلمت نا امیدی دست مرا گرفتی و هدايت کردي. در ایامی که هيچ عقل و منطقی قادر به محاسبه نبود، تو بر دلم الهام کردی و به رضا و توکل مرا مسلح نمودی... خدايا تو را شکر می‌کنم که مرا بی نياز کردی تا از هيچکس و از هيچ چيز انتظاری نداشته باشم....
خدايا! عذر می‌خواهم ازاینکه در مقابل‌تو می‌ایستم و از خود سخن می‌گويم و خود را چيزی به حساب می‌آورم که تو را شکر کند و درمقابل تو بایستد و خود را طرف‌مقابل به حساب‌آورد!
خدایا آنچه می‌گويم، از قلبم می‌جوشد و از روحم لبريز می‌شود.
خدايا! دل شکسته‌ام، زجر کشيده‌ام، ظلم زده‌ام، از همه چیز ناامید و از بازی سرنوشت مأیوسم، در مقابل آینده‌ای تيره و مبهم و تاريک فرو رفته‌ام، تنها ترا می‌شناسم، تنها به سوی تو می‌آيم و تنها با تو راز و نیاز می‌کنم...

ياعلی؛

 

باحال ترين وبلاگ كامپيوتري 

دور دنيا در چند کليک! 

PHP در سه سوت! 
پخش زنده از نتكده: 

هيچ پيغامي بي‌جواب نخواهد ماند. 

  


نتکده در سالی که گذشت:
دي 81، بهمن 81، اسفند 81،
فروردين 82، ارديبهشت 82، خرداد 82،
تير 82، مرداد 82، شهريور 82،
مهر 82، آبان 82، آذر 82، دي 82

.: بر روي پرشين بلاگ


 

: نمايندگي فعال! شويد

Netkadeh Weblog

 

با تشكر از پشتياني:

پرشين بلاگ

 

:: تاسيس: 11 ديماه 1381

 

 

 

؛